Para na kozetce NA WAKACJACH

Odcinek 5 wakacyjny

Jak nie stracić przyjaciół na wspólnym wyjeździe.

„Jak nie stracić przyjaciół na wspólnym wyjeździe” – to już piąty odcinek wakacyjnej serii „Para na kozetce”. Znamy z naszymi przyjaciółmi tyle lat i podczas kolejnego wspólnego spotkania, ktoś z nas rzuca: „Pojedźmy na wspólne wakacje! Będzie ekstra!”

Od ekscytacji wspólnym wyjazdem, po wielkie rozczarowanie sobą. Co temu może zaradzić, aby to był udany urlop. Odpowiedzi znajdziecie w tym odcinku.

Odcinek 5 wakacyjny - Jak nie stracić przyjaciół na wspólnym wyjeździe.
Odtwórz Wideo

Odcinek 4 wakacyjny

A miało być tak pięknie, czyli od marzeń do rzeczywistości.

„A miało być tak pięknie, czyli od marzeń do rzeczywistości” – zapraszamy już na czwarty odcinek z wakacyjnej serii „Para na kozetce”. Marzymy, planujemy, oczekujemy, odliczamy dni do wakacji… a potem bywa różnie. Bywa i tak, że jesteśmy rozczarowani wyjazdem i sobą podczas wakacji. Czemu tak jest? Jak sobie poradzić z kłótniami, fochami i milczeniem? Odpowiedzi znajdziecie w tym odcinku.

Odcinek 4 wakacyjny - A miało być tak pięknie, czyli od marzeń do rzeczywistości.
Odtwórz Wideo

Odcinek 3 wakacyjny_ Nasze pierwsze wakacje.

„Nasze pierwsze wakacje” – zapraszamy na trzeci odcinek

z wakacyjnej serii „Para na kozetce”.

Angielskie przysłowie mówi: „Wakacje rozstrzygają losy związku”. Szczególnie te pierwsze wspólne wakacje, które są wyzwaniem,

ale i inwestycją. Jak się do nich przygotować, co wziąć pod uwagę przed wyjazdem, jak zadbać o dobre wspomnienia? Odpowiedzi znajdziecie w tym odcinku.

Odcinek 3 wakacyjny - Nasze pierwsze wakacje.
Odtwórz Wideo

Odcinek 2 wakacyjny_ Góry czy morze?

„Góry czy morze?” zapraszamy Was na drugi odcinek z wakacyjnej serii „Para na kozetce”. Przed nami kolejne wybory, które odsłonią nie tylko nasze wakacyjne preferencje, ale sposób w jaki podejmujemy decyzje oraz uważność na potrzeby własne

i partnera. Jak pogodzić „MOJE”, „TWOJE”, „NASZE”?

Czy kompromis to dobre rozwiązanie? Jakie kryteria wziąć pod uwagę przy wyborze? O tym i nie tyko w dzisiejszym odcinku.